Мешканка Одеси влаштувала яскравий перфоманс через те, що змушена досі жити без опалення. Про це повідомляють місцеві журналісти.

«У неділю, 18 листопада, вона провела вельми незвичайну акцію. Дівчина зайшла в трамвай маршруту № 1 з тазиком, повним випраної жіночої нижньої білизни — трусів і бюстгалтеров. По ходу руху вагона вона дістала мотузку, прив’язала її до поруччя і стала розвішувати «прання». При цьому вона просила потримати тазик інших пасажирів», – йдеться в повідомленні.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

На опублікованих кадрах видно, що дівчина влаштувала «пральню» на задній площадці трамваю. При цьому крім неї у транспорті знаходилися ще пасажири. Їх реакція на події видно на фото.

Як повідомлялося раніше, в Києві незадоволені люди вийшли на вулиці з-за відсутності опалення в квартирах. У понеділок, 19 листопада, мешканці кількох столичних багатоповерхівок перекрили рух на вул. Зоологічної. Вони вимагали повернути їм опалення, яке відключили ще 24 жовтня.

Без тепла залишились будинки №4, 6, 8 та 12. При цьому комунальники стверджують, що справа в аварії на лінії.

«Вчора ми з’ясували, що на початку вулиці Зоологічній, біля Дегтярівській, вириті дві здоровенні траншеї, з яких йде пара, тепло. Вчора з’явилися працівники, які пояснили, що проводять тепло. Розрито, мороз на вулиці 8 градусів, у квартирах тепла немає, ми опалюємо вулицю», — розповіла одна з учасниць протесту.

Акція не обійшлася без пригод: у час протесту між демонстрантами і водієм, яка намагалася проїхати по перекритій вулиці, виник конфлікт. Незадоволена дівчина облила учасників протесту кави.

Пізніше виник ще один конфлікт з водієм, в ході якого навіть зав’язалася невелика бійка.

З-за протесту киян на вулиці з боку Дегтярівської утворилася пробка. Люди блокували пішохідний перехід і навіть «кидалися» прямо під колеса авто, перекриваючи рух.

Мешканці будинків пообіцяли проводити подібні акції щодня до тих пір, поки в їхніх квартирах не з’явиться опалення. До місця проведення акції прибув наряд патрульної поліції.