Президент України Володимир Зеленський звільнив голову Черкаської районної державної адміністрації та 12 голів в області.

Про це свідчить розпорядження президента №275 від 19 серпня і відповідних.

«Звільнити Яриша Анатолія Анатолійовича з посади голови Черкаської районної державної адміністрації Черкаської області у зв’язку із закінченням терміну повноважень Президента України», – наголошується в тексті указу.

Крім того, звільнено таких чиновників: Людмилу Денисюк з посади голови Христинівської РДА Черкаської області; Е. Данченка з посади голови Уманської РДА Черкаської області; В. Любомськую з посади голови Тальнівський РДА Черкаської області; В. Павлічука з посади голови Лисянської РДА Черкаської області; В. Клименко з посади голови Маньківської РДА Черкаської області; В.Клименко з посади голови Корсунь-Шевченківської РДА Черкаської області; О.Ніколенко з посади голови Катеринопільської РДА Черкаської області; Д.Шелеста з посади голови Канівської РДА Черкаської області; С. Бойко з посади голови Жашківської РДА Черкаської області; І.Гайдая з посади голови Драбівської РДА Черкаської області; В.Скрінніка з посади голови Городищенської РДА Черкаської області.

Раніше, Зеленський звільнив всег глав районів в Львівській та інших областях.