У середині тижня Схід, Південь та Приазов’ї накриє потужна спека

В Україні протягом усього тижня очікується суха і сонячна погода, в деяких регіонах пройдуть короткочасні дощі, а стовпчики термометрів перевалять за позначку +30 градусів. Про це повідомляється на сайті Укргідрометцентру.

У вівторок, 20 серпня, у західних областях температура повітря +28…+32 градуси. Вітер північно-східний 3-8 м/с. В Центрі очікується +28…+31 градус, на Півдні буде така ж погода. На Сході, Приазов’ї синоптики прогнозують +28…+31 градус.

У середу, 21 серпня, в країні буде все так само спекотно, а в західних регіонах при спеці в +27…+31 градус пройдуть дощі з грозами. Дощі також будуть в Криму, а на решті території України буде сухо і сонячно. У Центрі синоптики обіцяють +29…+31 градус, на Півдні, Сході та Приазов’ї буде аж до +34 градусів вдень.

У четвер, 22 серпня, на Заході знову буде сонячно, вже без опадів, а температура повітря трохи знизиться – удень +23…+26 градусів до +29 градусів прогнозують тільки на Закарпатті. У Центрі буде +28…+31 градус. В Кіровоградській області вдень обіцяють до +32 градусів, у Харківській – до +33 градусів, у Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Донецькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях – до +34 градусів.

У п’ятницю, 23 серпня, у західних областях синоптики обіцяють суху погоду і температуру повітря до +26 градусів вдень, у Центрі будуть дощі при +29…+31 градус. На Півдні, Сході та Приазов’ї очікується до +32 градусів.