Мати українського добровольця Аміни Окуєвої Ірина Камінська вимагає аби прізвище замовника вбивства її доньки озвучили публічно.

“Я прекрасно розумію, хто стоїть за цим і хто замовив мою доньку, тому що вона не давала спокою тим, кому не дає спокою свобода і незалежність України…

Для мене дуже важливо, щоб пролунала інформація про те, хто замовник. Я розумію, що над цим буде працювати слідство, хоча для мене там нічого нового не буде, але дуже важливо, щоб цю інформацію озвучили”.

Вона назвала дуже важливою новиною інформацію про те, що правоохоронці знайшли людей, які виконали вбивство.

Мати Окуєвої вважає, що інформаційна і гібридна війна в Україні триває. Після зустрічі з міністром МВС Арсеном Аваковим вона додала, що почуте нею доводить, що слідство працює у правильному напрямку і причетних до злочину покарають.

Зазначається, що зустріч із Аваковим відбулася на прохання Камінської.

Також, чоловік Аміни Окуєвої Адам Осмаєв прокоментував затримання підозрюваного: сумніви є в об’єктивності суду, а не слідства.

“Щодо слідства немає сумнівів, але є сумніви в судовій системі, яка відпускає підозрюваних у вбивствах”.

За його словами, він розуміє, що це замовний злочин.

Сьогодні, 14 січня, суд виніс рішення щодо затриманого лідера групи кілерів, якого підозрюють в убивстві активістки Євромайдану Аміни Окуєвої.

Святошинський суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді арешту на 60 діб. Підозрюваного направили до СІЗО.

Примітно, що підозрюваний Ігор Редькін виступив проти трансляції судового засідання, проте суд відмовив у задоволенні клопотання. При цьому відео та фотозйомку чоловіка заборонили.