У понеділок, 2 листопада, Президент України Володимир Зеленський ймовірно планує особисто відвідати засідання пропрезидентської фракції “Слуга народу”.

Про це повідомляє телеграм-канал “Политика Страны” з посиланням на власні джерела

“Поки невідомо, у скільки почнеться засідання, так як поки не знаємо, що за графіком у президента. Обговорювати будемо, звичайно ж, законопроект про звільнення суддів КС”, – заявило джерело.

Нагадаємо, раніше депутат президентської фракції Олександр Качура повідомив, що в понеділок відбудеться засідання фракції “Слуги народу”. На ньому розглядатимуть законопроект Зеленського про звільнення суддів КСУ, а також інші питання.

Відзначимо, що ми вже повідомляли про те, що Верховна Рада вже наступного тижня може ухвалити запропонований Президентом України Володимиром Зеленським законопроект про припинення повноважень діючого складу Конституційного суду України. Про це повідомив народний депутат від партії “Слуга народу” Юрій Камельчук.

“Я думаю, є всі шанси. Подивимося, як ми зберемося з вівторка. Подивимося, всы будуть на місці, здорові, щоб був кворум. За попередніми розмовами, має бути достатньо людей на місці, включимо до порядку денного і будемо розглядати. Сподіваюся, що це буде оперативно. Дуже сподіваюся, що голоси за цей проект будуть, тому що за кількістю обговорень разом з колегами і скільки людей підтримали цю розмову, оскільки це важливо – є віра в те, що голосів вистачить “.

Нардеп уточнив, що мова йде не про ліквідацію КСУ, а про розпуск діючого складу.

Як повідомлялося, в цю п’ятницю, 30 жовтня, президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект, яким пропонує припинити повноваження суддів Конституційного суду, визнати його рішення про декларування “нікчемним” і без правових наслідків і скасувати відповідні зміни в Законі України “Про запобігання корупції “.