Нещодавно Алла Мазур оголосила, що бореться з онкологічним захворюванням. Ця інформація шокувала українців і викликала суперечливу реакцію.

Деякі наші співгромадяни спроектували на вкрай непросту ситуацію, в якій опинилася ведуча, своє негативне ставлення до телеканалу, але більшість людей виявилися вищими одномоментного і сприйняли горе відомої журналістки просто як люди.

Знайшлися в Мережі справжні циніки, які образили хвору телеведучу і замість побажань швидкого одужання засипали її образами.

Але все ж знайшлися українці, які в коментарях до постів в соцмережі обіцяють молитися за її здоров’я, співчувають просто по-людськи, діляться історіями успішної боротьби з хворобою і рекомендаціями. Ось – лише деяких з коментарів:

“Нехай вистачає сили і терпіння вам і вашим близьким, шлях до одужання складний і тривалий як для вас, так і для них. А для близьких може ще й важчий. Головне – оптимістичний настрій і обізнаність про свою хворобу, щоб розуміти, що відбувається і як діяти на певному етапі лікування. Тому що у нас в основному лікарі дають пацієнтові поверхневу інформацію, отже, на жаль, “порятунок потопаючих справа рук самих потопаючих”. Я в діагнозі 5 років і можу впевнено сказати, що онкологія – це не вирок! оптимізму вам і терпіння! “

“Моя мама прожила до 93 років, з діагнозом рак – 45 років, в селі працювала важко, там по-іншому ніяк, тому що тримала до глибокої старості господарство. За життя була оптимісткою тому її хвороба злякалася і пішла. Коли захворіла моя кума, саркома 3 ст., я почала багато говорити з нею про маму … Наша красуня, наша зірочка, я щиро бажаю Вам побороти цю хворобу і скористатися порадами, які взяті з реального життя! Одяг повинен бути світлих відтінків, як і думки .. . “” Піклування вам від сил небесних в цій нелегкій боротьбі! Віри в одужання і сил витримати це складне випробування! “

А Алла Мазур, в свою чергу, в соцмережах дякує українцям за добре ставлення до неї, радить уважно ставитися до свого здоров’я. А бажаючим матеріально допомогти рекомендує підтримувати онкохворих дітей.