Суддя Львівського апеляційного адмінсуду Володимир Качмар згідно з деклараціями за останні роки не є власником жодного майна, натомість на родину судді записана низка об’єктів нерухомості.

Про це повідомляється в сюжеті Тараса Зозулінського у програмі «Брат за Брата» на телеканалі «ЗІК».

https://youtu.be/Nu23jvyK-mo
На дочку Качмара записана квартира на 204 кв м у центрі міста Львова. Дочка її отримала в подарунок від матері, тобто дружини судді, котра, у свою чергу, купила цю нерухомість.
За словами Качмара, квартиру купували приблизно за 800 тис грн. (менше ніж 4 тис грн. за квадрат), хоча журналісти знайшли оголошення про продаж цього помешкання за $370 тис.
На питання, як вдалося купити квартиру за такою нечувано низькою ціною, суддя Качмар відповів: «В нашій державі є криза, які були мотиви продажу продавцем вказаної квартири за відповідну суму – мені важко сказати».
Сама дружина судді має ще одну квартиру, площею 92 кв.м. Це помешкання в новобудові неподалік центру Львова, за словами судді, дружина отримала в дарунок від батька-столяра, від нього ж у спадок залишилися два мінівени Фольксваген.

декл-дым майно-родини нерухомысть-судди
У декларації судді журналісти знайшли також невідповідність із даними майнового реєстру. Так, родина Качмара має приватний будинок у Мостиськах. Його площа згідно з даними витягу з реєстру складає 223 кв. м., однак нерухомості з такою площею суддя не задекларував. На питання, чому будинок не задекларований, суддя відповів, що згідно з техпаспортом площа складає 140 кв .м, а помилка не в декларації, а в реєстрі нерухомості.
будинок-640x368
Окрім нерухомості Володимир Качмар задекларував наявність у родини трьох земельних ділянок, загальною площею близько 18 тис м.кв, автомобілів Skoda A5 (2012 р., придбана у рік випуску) та BMW 730 (2008 р.в., придбана у 2013 р.)
Нагадаємо, у 2012 р. Качмар, тоді ще суддя Дрогобицького суду, фігурував у скандалі з хабарем. Місцевий відділ УБОЗ отримав заяву про вимогу хабара Качмарем та адвокатом Андрієм Лучковим, який веде у судах справи батька Качмара.
У рамках спецоперації через вказаного адвоката Качмару передали гроші – нібито за вирішення суддею певного питання. Однак після отримання правоохоронцями дозволу на проведення обшуку, адвокат повернувся до «хабародавця» і викинув гроші в обличчя. Обшук в кабінеті судді нічого не виявив, вину за інцедент з хабарем взяв на себе адвокат, заявивши, що це він надурив потерпілого, а судді нічого передавати не збирався, тож справу проти Качмара не порушили, а адвокат отримав штраф в розмірі 800 грн.