У жовтні 2020 року життя родини Гресь докорінно змінилось, бо ж захворіла дворічна донечка. У дівчинки діагностували гострий лімфобластний лейкоз.

«З 6 листопада лікуємося в ДОКБ, закінчуємо перший протокол, який замість 3 місяців тривав 5 місяців, бо були ускладнення після хімії – падали показники крові, додалося двостороннє запалення легень. Тож хімія постійно відкладалась», – розповідає тато дівчинки.

Через такий затяжний процес лікування дитини треба посилити, бо ж хвороба не здалася, а це значить додаткове навантаження на дитячий організм і додаткові витрати на лікування. «На другому протоколі потрібна агресивна хімія, тому що на 15 день лікування не ввійшли в ремісію, було 49% бластів, це говорить, що організм не реагує на лікування. Увійшли до високої групи ризику», – розповідає батько крихітки.

Батьки бояться за життя донечки, адже лише цього місяця вона має святкувати свій третій день народження. Вони сподіваються, що небайдужі люди відгукнуться на їхнє прохання і допоможуть зібрати кошти, яких вистачить, щоб отримати допомогу у закордонних фахівців.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4991 4776 6503

Гресь Сергій