Кремлівські агенти в рясі десятки років влаштовували засилля УПЦ МП на території України та підбивали до цього багато вірян. Тож після того, як правоохоронці, влада та свідомі громадяни почали активно боротися із московським патріархатом, зазомбовані віряни відкрили своє істинне обличчя та почали робити вкрай цинічні речі. Так нещодавно в Житомирській області в одному з населених пунктів прихожанка Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) понівечила пам’ятний знак загиблим на війні дітям, який встановила місцева громада. 

Відповідний ролик, який зняли обурені люди, шириться телеграм-каналами.  

В кадрі на стрічці зі словами про загиблих дітей, яких вбила на війні в Україні армія РФ, вирізана фраза про те, що це зробили саме “російські загарбники”. 

На відповідні звинувачення прихожанка УПЦ МП сказала, що біля церкви російського патріархату “таке не роблять”. 

Також жінка поскаржилася, що Україна не здатна провести для неї “пишний” парад. Такий, як в Росії. Ймовірно, йдеться про 9 травня.  

“Ви знаєте, яка мощь Росія? Ви знаєте? Візьміть парад їхній та візьміть парад наш. У нас параду немає, у нас ні техніки немає, нічого немає, все пропили, продали”, – заявила фанатка “русского мира”. 
На інцидент зреагували в територіальній обороні громади та розповіли деталі. 

“Ця жінка являється прихожанкою московського попа Петра Лисоса, який і надоумив її зробити таке , що в нормальної людини в голові не вкладається. І направив спостерігати за цим своїх підданих московських попів”, – зазначили там. 

Також у коментарі ЗМІ речниця Поліції Житомирщини Алла Ващенко розповіла, що поліція зареєструвала звернення.

“20 квітня ввечері після п’ятої години до Попільнянського відділення поліції надійшла інформація про цю подію. На місце виїжджали поліцейські – вони встановили обставини події і особу жінки, яка порізала банер. Нею виявилася одна з місцевих жительок. За словами її рідних, та згідно наданих документів, жінка має проблеми з ментальним здоров’ям. Її рідні пов’язують її вчинок саме з цим, а не з різницею у якихось можливих релігійних чи ідейних поглядах”, – розповіла Алла Ващенко.