Нардепи від “Слуги народу” запевняють, що ніякого конфлікту між спікером ВР Дмитром Разумковим та президентом країни Володимиром Зеленським насправді немає. Однак, позиція, яку зайняв Разумков, видається раднику керівника ОП Михайлу Подоляку дуже дивною.

Таку думку він висловив в інтерв’ю РБК-Україна.

Він наголошує, що ставлення самого президента до таких моментів є набагато м’якшим і спокійнішим.

“На мій погляд дуже дивна позиція. Тому що зайшла команда, він є членом цієї команди, він не сам заходив у виборчу кампанію, не сам її модерував і вигравав”, – заявив Подоляк.

Також радник очільника ОП твердить, що такого роду співпраця усіх членів команди сає передбачати 4-4,5 роки роботи. Однак зараз спікер почав проявляти надмірну самостійність та демонструвати власні амбіції, що у кінцевому рахунку шкодить усій команді.

“Мені здається, що спікер трохи вийшов у фальстарті і починає демонструвати свою самостійність. Для команди це погано, для команди це шкідливо, для України це теж шкідливо”, – вважає радник голови ОПУ.

Проте Подоляк переконує, жодного конфлікту з головою Верховної Ради немає. І президент, і спікер надалі спілкуються у конструктивній робочій атмосфері.Раніше про те, що жодного протистояння між Разумковим та Зеленським нема, запевнив і керівник Подоляка – Андрій Єрмак. Голова ОПУ також наголосив, що про жодні спроби замінити Разумкова не мовиться. Над таким чутками вони зі спікером “навіть посміялись”.

“Мав розмову з Дмитром Разумковим. Разом посміялися над цією інформацією. Є така політична технологія, коли людей намагаються посварити між собою, вбивати клин, поширювати інформацію”, – наголосив чиновник.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.