Дострокові вибори Президента або розпуск і перевибори в Раду вже ні у кого не викликають сумніву. Зайвий тому доказ – тези, що транслюються спікером Ради Дмитром Разумковим під час вчорашніх відвідин Львівського заводу Електронмаш.

Разумков хоч і не цілком, але протиставляє свою риторику риториці Президента, – про це пише тг-канал “ЗеРада”.

Як ми вже повідомляли, Разумков буде створювати окрему політсилу, засновану на принципах технократії, професіоналізму, законності і підтримки національних інтересів у всіх сферах економіки, особливо щодо промисловості й виробництва.

Разумков, на наш погляд, вибрав досить виграшну і привабливу для виборця стратегію. Електорат втомився від постійного медійного шуму і порожніх обіцянок Зеленського. Тому на зустрічі з заводчанами Електронмашу Разумков кілька разів акцентував увагу на тому, що якщо обіцяєш, треба виконувати: він обіцяв приїхати – він приїхав, обіцяв підтримати законопроект про локалізацію – передасть 150 тисяч голосів промисловців підтримки, проголосує сам і попросить підтримати нардепів.

На відміну від Зеленського, який сліпо рве ..опу в інтересах ЄС, США і Великобританії, спікер стоїть на тому, що “важливо демонструвати економічний націоналізм”, звичайно з оглядкою на міжнародні угоди, але перш за все концентруватися саме на потребах і підтримці власного бізнесу, як це роблять ті ж ЄС і США.

Разюча відмінність від прес-конференції Зеленського на тлі літака без крил, брифінг Разумкова на тлі повністю готової продукції заводу.

Ну, а неприхована посмішка спікера на питання про дострокові вибори і відхід від відповіді розвіяли останні сумніви – виборам бути.

Нагадаємо, раніше Разумков під час відвідування заводу “Електронмаш” у Львові зробив ряд заяв, в тому числі про те що влада повинна докладати максимальних зусиль, щоб підтримати українську промисловість.

“Ми повинні концентрувати увагу перш за все на своєму бізнесі. Тому що це – робочі місця. А робочі місця – це податки. А вони, в свою чергу, – можливість розвивати країну. COVID-19 сильно вплинув на весь світ. Він змушує країни робити так, щоб допомагати своєму бізнесу, національному бізнесу “, – сказав Голова Верховної Ради.

За словами Разумкова, законопроект “Про внесення змін до Закону України” Про державні закупівлі “щодо створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості” (реєстр № 3739) спрямований на посилення конкурентних можливостей для українського бізнесу.

Він зазначив, що ця законодавча ініціатива є дискусійною, а також додав, що народні депутати представили до законопроекту багато правок.

«Законопроект про локалізацію пройшов перше читання. Зараз він готується до другого читання. Сьогодні йдуть переговори і з бізнесом, і з іноземними партнерами, і з фракціями. Щоб прийняти будь-яку законодавчу ініціативу, треба мати підтримку в залі », – сказав Разумков.

Голова ВР повідомив, що парламент розгляне законопроект, коли ініціатива матиме достатню підтримку.

У свою чергу він зазначив, що підтримує прийняття цієї законодавчої ініціативи.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.