Одіозний прем’єр Угорщини Обан знову потрапив у скандал. Стало выдомо, що угорські компанії мають намір розширювати свою діяльність у Російській Федерації, не дивлячись на санкції та політичні труднощі.

Про це прем’єр-міністр повідомив Угорщини Віктор Орбан на зустрічі у Будапешті з головою Татарстану Рустамом Мініхановим.

«На зустрічі наголошувалося, що на основі досягнутих на сьогодні результатів ми готові продовжити співпрацю в таких галузях, як сільське господарство. Попри санкції та політичні труднощі, угорські компанії, представлені в Росії, шукають можливості для розширення своєї діяльності», – повідомив прессекретар глави угорського уряду Берталан Хаваші, розповідаючи про розмову Орбана з Мініхановим.

Зокрема зазначається, що Орбан наголосив на підтримці співпраці в галузі культури, науки та вищої освіти.

«Орбан зазначив, що ми також намагаємося підтримувати нашу співпрацю в галузі культури, науки та вищої освіти і будемо й надалі прийматимемо студентів з Татарстану, які бажають навчатися в нашій країні в рамках програми Stipendium Hungaricum», – цитує слова Орбана Хаваші.

Звертаємо увагу на той факт, що глава Татарстану знаходиться в Будапешті лише через запрошення Орбана у зв’язку з національним святом Угорщини – Днем святого Іштвану, яке відзначається цими вихідними.

Нагадаємо, що Угорщина була союзником Гітлера. Зараз же Орбан наполегливо перешкоджає зусиллям Заходу підтримати Україну в боротьбі з нацистським вторгненням і всіляко просуває російські інтереси, в тому числі в Словаччині.

Раніше Орбан заявив, що не вважає президента РФ Володимира Путіна воєнним злочинцем, а Україна більше не є суверенною державою, мир залежить від США, а не від України.

Зазначимо, що Путін заздалегідь попередив Угорщину про повномасштабне вторгнення в Україну.