Мер Львова Андрій Садовий, який раніше анонсував своє звільнення з посади градоначальника повідомив, що готовий очолити партію "Самопоміч" на майбутніх виборах до Верховної Ради України. Про це він повідомив напередодні в ефірі "Радіо НВ".

"Ми вирішили у себе в партії випробувати відкриті списки і зробили перший важливий крок. Всі депутати Верховної Ради нашої "Самопомочі" пройшли рейтингування в кожній області, і ми найближчим часом вже опублікуємо послідовність їх номерів, які вони отримають", – зазначив Садовий.

За його словами, другим блоком в партії стануть лідери "Самопомочі" з регіонів, які проходили відбір кожен в своєму регіоні, а також в макрорегіоні в Києві. Серед них на заході переміг Віталій Федрин з Тернополя, в центрі – голова Асоціації водоканалів України Ольга Бабій, на півночі – один з лідерів аграрного союзу Руслан Хомніч з Волині, в південних областях – підприємець Андрій Дмитрієв, Херсонська область, на сході – В'ячеслав Кущинський з Полтави.

«Вони є невідомими для українського парламенту, але всі вони відомі у своїх регіонах, у своїх асоціаціях, вони будуть в лідируючому списку нашої партії. Також велика частина місць зарезервована для громадських діячів, для лідерів професійних середовищ», — додав Садовий.

Нинішній мер Львова Андрій Садовий також зазначив, що готовий очолити список партії.