Український шоумен і телеведучий Сергій Притула опинився під прицілом критики через свою прямоту і відверті коментарі, які він дозволив собі в соціальних мережах.

Сергій Притула, чия іронія іноді б'є ключем, дозволив собі не цілком упереджений коментар на адресу одного з півфіналістів Національного відбору на Євробачення-2019, співака зі сценічним ім'ям KHAYAT (справжнє ім'я – Андрій Хаят). Представляючи свою композицію Ever, виконавець з'явився на сцені в костюмі, що нагадує халат.

Після виступу співака, Сергій Притула взяв у нього традиційне флеш-інтерв'ю. Ведучий нагадав виконавцю про недавній інцидент у київському метро. «Якщо ви так одягаєтеся в метро, ​​то не дивно, що вас побили!», – пожартував український телеведучий.

Цей жарт видався багатьом українцям недоречним, про що вони вказали Притулі в соціальних мережах. До голосу незадоволених незабаром приєднався і журналіст відомого телеканалу Дмитро Фурдак, несподівано назвавши телеведучого «гомофобом». Незрозуміло, якою логікою користувався Фурдак, проте він закликав опонента принести вибачення за нібито заклик до насильства по відношенню до людей, «які виглядають не так, як всі».

Сергій Притула не став терпіти подібні нападки і оперативно відповів журналісту. 

«Дмитро, ви працюєте на каналі, на якому дуже «пожартували » над Зіанджею. Не пам'ятаю, щоб ви вимагали від свого керівництва вибачень. Це по-перше. По-друге, я тут подивився ваші профілі, ви такі всі солоденькі зібралися, між собою там, чого ж ви мене чіпаєте? », – запитав телеведучий.

Інцидент не був вичерпаний після відповіді Притули.

 Фурдак продовжив віртуальний діалог

«Про ваші коментарі у мене в замітці. Це взагалі що? Хто солоденький? Хто зайчики? Хто блакитноокі? До кого ви звертаєтеся? Це підписники в Facebook, це ваші співгромадяни, це ваші глядачі. Чому вони не мають права обговорювати ефір », – спробував « вколоти » опонента журналіст.

У відповідь Сергій Притула вказав на те, що засуджує будь-яке насильство. Він заявив, що людина, яка  одягається не в звичних суспільству рамках, може буте побитою в метро. При цьому сам ведучий вказав на те, що не закликав ні до чого подібного. 

«Зайчиками» і «солодкими» Притула назвав тих, хто дозволяє собі ображати його в соціальних мережах.

 «Це означає, Дмитро, що поки ваші кореспонденти будуть дозволяти собі в мою сторону пасажі а-ля « тупий рагуль », « хам »,« бидло » і « урод », я буду вам толерантно посміхатися і говорити, що: « Ой- вей, дорогі співгромадяни,  що ви собі дозволяєте? Та йдіть ви в попу, дорогі співгромадяни. Майте повагу », – резюмував Сергій Притула.