Виконуючий обов’язки генпрокурора Олексій Симоненко підписав клопотання про арешт експрезидента та лідера «Європейської солідарності» Петра Порошенка і заставу в сумі 1 мільярд гривень. Про це повідомляють три окремих джерела «Главкома», наближені до Офісу генпрокурора.

В той же час генпрокурорка Ірина Венедіктова знаходиться теж в Києві. Але, за даними джерел, вона пішла у відпустку.

Наразі Петро Порошенко перебуває з робочим візитом у Європі. Він обіцяв повернутися в Україну у середині січня.

Екс-президент Петро Порошенко надсилає сигнали Зеленському з-за кордону.

Порошенко дав інтерв’ю “проданому” журналістам 5-каналу.

“За хрюнделем Петьмана видно, що йому дуже прикро та страшно. Розкрилася його держзрада. У Європі та США руку більше не тиснуть. А до суду йти треба. Сумне видовище невдахи”, – написали у Telegram каналі “Тайны депутата”.

Екс-президент наголошує на тому, що він не простий смертний, а тому його не можна просто так взяти та оголосити підозрюваним.

“Це божевілля. Я – п’ятий президент. Перед тим, як щось говорити, у вас мають бути переконливі докази і для суспільства, і для міжнародних партнерів. Я приїду, поговоримо”, – каже Порошенко.

Що ж ви все так любите повторювати у відповідь на звинувачення та претензії, що ви – президент держави чи верховний головнокомандувач? Корона все аж ніяк не спадає.

Адвокат Петра Порошенка, Ілля Новіков, — заявляє про те, що РНБО незабаром може запровадити проти його клієнта санкції. І саме для цього, за його словами, у підозрі постала стаття 258 КК — про фінансування тероризму. Іншої причини появи цієї статті, окрім як запровадження санкцій РНБО, захист Порошенка не бачить:

“Сенс у тому, щоб рішенням РНБО, яке буде затверджено указом президента, заарештувати активи”.

Ми, до речі, вже ставили питання щодо того, чому проти “гетьмана” не вводять санкції. Проти Медведчука, який проходить по суті таким самим звинуваченням, їх запровадили. А тут поки що тиша.

Експерти-порохоботи вже на телеканалах розпинаються, що вводити санкції проти екс-президента не можна, що потрібне рішення суду.

Так воно так. Але Петро Олексійович прихильник санкцій без рішень суду, тож треба пошанувати, – пише телеграм-канал Klymenko Time.