Брехня його безмежна? Такими словами розпочав свій допис у Фейсбук Анатолій Гриценко.

В інтерв’ю французькому L’Express він заявив, що “за час його президентства для антикорупційних реформ було зроблено більше, ніж за попередні 25 років”. При тому – що жодного топ-корупціонера за час його президентства не посадили, жодного! Навпаки – він усіляко прикривав/кришував своїх любих друзів, гальмуючи роками створення Антикорупційного суду. При тому, що сам він за час свого президентства, попри війну і кризу, суттєво збагатив і без того мільярдні статки. При тому – що сам він став мільярдером-олігархом у період роботи, починаючи з 1998 року, (увага!) на державних посадах: народного депутата, голови Бюджетного комітету, голови Наглядової ради НБУ, секретаря РНБО, міністра закордонних справ, міністра економіки, врешті Президента. При тому – що свій бізнес він як вів весь цей час, уже чверть століття, так і зараз веде через офшорні схеми – аби мінімізувати сплату податків нашій державі: нашим учителям, лікарям, солдатам, ученим, пенсіонерам, ветеранам АТО… При тому – що при створенні нових антикорупційних органів він наполіг і домігся, аби вони не могли притягати до відповідальності його-президента. При тому – що запобігаючи притягненню до відповідальності за скоєне пізніше, він заздалегідь, щойно втративши президентство, хутко переписав свої бізнес-активи на старшого сина, щоб не було чого потім конфісковувати після вироку суду. І при всьому цьому токсичному/брудному бекграунді він ще буде комусь розказувати про свої тіпа вікопомні успіхи в боротьбі з корупцією?

Брехня його безмежна?

В інтерв’ю французькому L’Express він заявив, що “за час його президентства для антикорупційних…

Опубликовано Анатолій Гриценко Суббота, 6 марта 2021 г.

Водночас, лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко переконаний, що за час його президентства для антикорупційних реформ було зроблено більше, ніж за попередні 25 років.

За його словами, прикладом цього можна вважати створення Вищого антикорупційного суду та націоналізацію ПриватБанку.

“Сьогодні ситуація погіршилася: в Антикорупційного бюро зв’язані руки. Президент не виявляє політичної волі для боротьби з корупцією. Ми бачимо крок назад. Це веде до зростання невдоволення громадян країни”, – твердить Петро Порошенко.

“Попри те, що до влади Зеленський прийшов за тотальної підтримки олігарха Коломойського, його брудних кримінальних грошей і беззастережного сприяння медіа-імперії Коломойського, яка стала головних джерелом фейкових новин проти мене, Зеленський має знайти в собі сили, аби відхреститися від цього пана”, – вважає Порошенко.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.