У своєму кабінеті Назар Холодницький справді наговорив на кримінальне провадження. Зокрема він показував матеріали справ і підказуючи, що робити своєму товаришу, який був фігурантом в одній зі справ. Навіть, якщо він не отримував винагороди, то тут 100% порушення закону, передає Корупція.Інфо

Про це в ефірі проекту «Спецпроект з Наташею Влащенко» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Мосійчук.

«Більше ніж НАБУ і САП самі себе дискредитували – їх не дискредитував ніхто. Уже п’ятий місяць комітет з правоохоронної діяльності запрошує панів Ситника і Холодницького, аби вони прийшли і прозвітували про методичне порушення кримінально-процесуального кодексу, який допускають їхні співробітники через, що розвалюються всі справи, але їх немає», – переконаний нардеп.

Зокрема, Мосійчук стверджує, що справа нардепа Полякова була розвалена, коли Генпрокурор вносив подання з трибуни парламенту.

Крім того, гість програми додав, що «розовощокий генерал, який отримав звання з Банкової», наговорив собі на кримінальну справу і це його проблеми.

«Він справді наговорив на кримінальне провадження. Тому має бути не подання на кваліфкомісію прокурорів, а має бути доведене до кінця кримінальне провадження. Я скажу те, що можна сказати і частково привідчиню завісу «акваріуму». Якщо говорити про кримінальну складову, то Назар Холодницький своєму товаришу, який був фігурантом в одній із справ показував матеріали і коментував, підказуючи, як тому, що робити. Навіть, якщо він не отримував винагороди, то тут 100% порушення закону», – констатував пан Мосійчук.

Крім того, за словами нардепа, Холодницький припускався антисемітських висловлювань стосовно депутатів.

Популярне: "Після смерті пацієнта": В Україні заборонили один з найбільш поширених препаратів          

«Якби він це робив на кухні вдома, то будь-ласка. Якщо він це робить у службовому кабінеті, то я думаю, що Європа і Захід не сильно побіжать захищати такого прокурора. Оці всі твердження в ЗМІ, що у випадку відставки Холодницького його обов’язки буде виконувати його перший заступник або Генпрокурор, жодне з них не відповідає дійсності. Ніхто не може виконувати обов’язків. Тому провадження має бути завершене і негайно має бути оголошений конкурс, аби не було вакууму антикорупційні діяльності. Бо він породить не тільки відсутність боротьби з корупцією, але й створення Антикорупційного суду», – вважає Ігор Мосійчук.