Рідні загиблого в страшній аварії в Харкові Олександра Євтєєва не вірять в те, що винних у трагедії дійсно покарають, передає Корупція.Інфо.

Про це OBOZREVATEL розповіла мама загиблого Світлана Виниченко. За словами Світлани, з перших хвилин оформлення ДТП все робилося для того, щоб пом'якшити вину винуватиці аварії.

Популярне: "Кривава революція, лист Путіну та постачальник зброї": Надія Савченко розкрила свої таємниці прямо в залі суду

"Ми з першого дня зрозуміли, що шансу покарати винних у нас немає. Максимальних 10 років Зайцевій не дадуть. У мене була надія в душі, що хоч на 7-8 років посадять, але, мабуть, ні…" – розповіла Світлана Виниченко.

За словами Світлани Виниченко, аналізи у однієї з обвинувачених в аварії Олени Зайцевої брали двічі, а це незаконно.

"Наша адвокат, коли подивилася експертизи, каже, що вони аналізи у Зайцевої брали два рази, цього не потрібно було робити. Запитує у адвоката Зайцевої: навіщо? Та відповідає, мовляв,"для громадськості". Там з першої хвилини оформлення ДТП все вже було зумовлено", – говорить мама загиблого хлопця.

"До цих пір не можуть встановити, з якою швидкістю їхала Зайцева. Хоча там є відео з декількох камер спостереження, в автомобілі є прилади, які все фіксують. Якщо ще в жовтні слідчий говорив, що швидкість її автомобіля була 98-110 км на годину, зараз вже говорять, що 80 км", – розповідає Виниченко.

Дивно поводиться і прокуратура, яка повинна представляти інтереси потерпілих. "Навіть прокуратура, яка повинна представляти інтереси потерпілих, не на нашому боці. Наш адвокат намагалася запросити на суд тих, хто проводив аналізи, щоб зрозуміти, навіщо два рази проводили їх. Так прокуратура нас не підтримала", – говорить Світлана.

Як повідомляв OBOZREVATEL.UA , страшна аварія в Харкові 18 жовтня минулого року забрала відразу шість життів. Тоді на перехресті з вулицею Сумською зіткнулися Lexus і Volkswagen Touareg. Від страшного удару Lexus винесло на тротуар, де в той момент стояли люди. Позашляховиком Lexus керувала 20-річна Олена Зайцева. А за кермом Volkswagen Touareg сидів Геннадій Дронов.