В Одесі молода жінка залишила своє немовля на пляжі і зникла. Двомісячний хлопчик міг загинути, якби не відпочивальники. Вони викликали поліцію та "швидку". В лікарню дитину забрали з високою температурою, дуже занедбану – і ледь встигли врятувати.

"У него был полный рот сена, он был в песке, весь очень сильно загоревший. Видно, что за ним не ухаживали", – каже очевидиця Марія Соломицька.

Голого двомісячного хлопчика жінка тягала піском, намагалась закидати на пірс. І хоч на вулиці було плюс 33, і дитина кричала на спеці – не давала пити. Марія згадує, що на пляжі із маленьким сином незнайома жінка поводилась наче з лялькою.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

"Она пыталась здесь перелезть, но поняла что она с ребенком. Она его сюда поставила и так подтянулась, но ничего не получилось. Потому что людей здесь очень много было и обратили на нее внимание", – згадує Марія.

Вражені відпочивальники намагались зробити жінці зауваження.

"Девушка, что же вы творите, вы же ему ручку выломаете. Она прошла вот сюда и говорит: "Он вам нужен — возьмите, забирайте", – переповідає Марія Соломицька.

Власну дитину подарувала незнайомій людині. В Одесі молода жінка залишила своє немовля на пляжі і зникла. Двомісячний хлопчик міг загинути, якби не відпочивальники. Вони викликали поліцію та "швидку". В лікарню дитину забрали з високою температурою, дуже занедбану – і ледь встигли врятувати. 

Жінка зникла миттєво. На рідну дитину навіть не озирнулась. Відпочивальники викликали "швидку" та поліцію. За кілька хвилин немовля вже оглядали лікарі. Кажуть, дитина була вкрай занедбана та хвора. Малюка терміново шпиталізували: в нього виявили температуру 39 градусів та застаріле запалення дихальних шляхів. Ще доба, кажуть лікарі, і дитину би не врятували.

"Это маленький совершенно крошечный ребенок, у него уже есть бронхит. Будет ли у него воспаление легких, еще посмотрим, но во всяком случае он лихорадит, кашляет и у него есть интоксикация", – говорить головний лікар інфекційної лікарні Світлана Лаврюкова.

Жінку оголосили у розшук. В поліції з'ясували, що їй 27 років, з двомісячним сином в Одесу приїхала з Київської області на відпочинок. В яких умовах ростила сина, чи є в неї чоловік – ще не встигли дізнатись, як жінка знайшлася сама. За кілька годин після інциденту на пляжі вона заявила в поліцію про те, що загубила сина.

"Вже вночі звернулася до поліції з повідомленням про те, що вона загубила свою дитину. В теперішній час встановлюються усі обставини цієї події, з'ясовуємо, чому саме так жінка вчинила", – говорить речник ГУНП в Одеській області Любов Гордієвська.

Від спілкування з ТСН жінка відмовилась. Копи направили запити за її місцем проживання. З'ясовуватимуть, чи стояла вона на обліку в соціальних службах. Якщо доведуть, що свідомо залишила дитя у небезпеці, матері загрожуватиме два роки за ґратами і позбавлення батьківських прав. За добу, поки її син у тяжкому стані в лікарні, вона до нього так і не навідалась.