Заступниця міністра інфраструктури України Олександра Клітіна відреагувала на чутки про те, що вона отримала свою посаду через ліжко.

Під час брифінгу 22 листопада чиновниця заявила, що цей фейк запустили через відсутність інших компроматів на неї.

“Я хотіла промовчати й ігнорувати брудноту. Але завтра на моєму місці буде інша жінка, ваша дочка, дружина або мати. Виходить, всі симпатичні жінки обіймають свої посади через ліжко? Що це за дикість? Ми ж за європейські цінності!” – обурилася заступниця міністра.

“Крім цієї промови чоловіків напідпитку іншого компромату не знайшли. Це ознака моєї чесності та безкомпромісності”, – додала Клітіна.

Вона також пригрозила походом до суду для відбілювання своєї репутації і заявила, що має намір домогтися моральної компенсації. Клітіна сказала, що поки не знає всіх, проти кого подавати позови, однак серед них точно буде нардеп Антон Поляков, якого виключено зі “Слуги народу”.

“Мої юристи розбираються, ми подамо запит до Верховної Ради, щоб дізнатися, хто в той час був у відрядженні й пліткував. Розповсюдив (аудіозаписи телефонної розмови. – Ред.) Антон Поляков – ось зрозуміло, з ким судитися”, – поділилася планами заступниця міністра.

Примітно, що виправдання на свою адресу Клітіна читала з папірця, за що отримала зауваження від журналістів. Однак вона запевнила їх, що текст заздалегідь підготувала сама, оскільки дуже хвилювалася.