Президент Білорусі Олександр Лукашенко зажадав, щоб до роботи у створюваних інтеграційних структурах і холдингах залучалися на роботу професіоналів. Про це повідомляє прес-служба білоруського лідера.

“Вони ж силою не підуть, – сказав він. – Ви з ними домовитеся. А домовитеся, якщо їм добре заплатите, за зарплату. Десь, може, і квартиру дати. Фахівцям треба платити. Фахівці в усьому світі дуже дорого коштують. Знайдіть не родичі, не синів, не коханок, не коханців, а хороших фахівців і направте туди “, – йдеться в опублікованому повідомленні.

Таку вказівку ​​Лукашенко зробив під час наради щодо розвитку агропромислового комплексу (АПК) Вітебської області. Зокрема, президент наголосив на необхідності залучати в інтеграційні структури тих, хто може налагодити ефективну роботу.

Президент також заявив, що нові інтеграційні структури і холдинги в сільському господарстві повинні створюватися не просто так.

“Треба зважувати ці причини, різні. Якщо ви це робите заради ковтка свіжого повітря, якщо ви заради цього робите, то через рік цього повітря не буде. І не дай Бог у вас буде цей президент, і у вас вже повітря не буде, я вас всіх до в’язниці відправлю “, – попередив глава держави.