Спеціальні підрозділи ГУР МО успішно виконують операції, які дозволили Україні повернути «вишки Бойка» і підняти синьо-жовтий прапор в окупованому Криму.

Командир взводу спецпідрозділу «Артан» Андрій Мельник у ексклюзивному інтерв’ю одному з українських ЗМІ розповів, що успішні спецоперації України в Криму та навколо нього дійсно сприяють визволенню півострова.

«Певною мірою (спецоперації наближають деокупацію Криму – ред). Як і всі удари по недобитках флотилії, як і наша безпосередня поява на півострові», – сказав Мельник, який відомий за позивним «Фаворит».

За його словами, висадка українських бійців на мисі Тарханкут в окупованому Криму – лише один елемент від загальної диверсійної та розвідувальної роботи на півострові.

Але треба зазначити, що Крим – це Україна, а Україна – то наш дім. То ж почуваємося ми там відповідно. І та операція, про яку всім розповіли, є лише одним елементом від загальної диверсійної та розвідувальної роботи в Автономній Республіці, – сказав «Фаворит».

Мельник зазначив, що встановлення прапора України в Криму – це сигнал для окупантів, що їм слід тікати.

«Звісно, встановлення прапора на Тарханкуті – то додаткове нагадування росіянам про те, що їм треба тікати з нашої землі», – додав командир.

Водночас він розповів, що росіяни в Криму взагалі не очікували на розвідку боєм, яку проводили українські бійці. Про це свідчать і перехоплення розмов російських військових.

За словами Мельника, росіяни певною мірою зробили висновки після висадки «Артану». Однак він наголосив, що окупанти не здогадуються про багато інших заходів ГУР МО.

Тому командир наголошує, що це тільки початок для окупантів.

«Але ж про цю спецоперацію їм було відомо через втрати та розголос. Про багато інших наших заходів вони навіть не здогадуються. Тут же ж посилили оборону у тому місці, але ж Крим великий. З’явимося в інших точках. Головне те, що всі висновки зробили ми, адже це завдання є частиною глобальних та ретельно спланованих заходів з деокупації півострова. Це був лише початок», – резюмував «Фаворит».