В  Мюнхені пройшла конференція. Таку важливу подію не могли пропустити одні з основних гравців президентської гонки. Отож давайте розглянемо їхні заяви!

Президент Петро Порошенко заявляє, що його бентежать заклики до припинення вогню з обох сторін, оскільки Україна обороняється.

«Дуже радий, що Україна стоїть дуже високо на порядку денному. Сьогодні багато спікерів наголошували на необхідності єдності та солідарності з Україною в питанні подолання російської агресії; питанні «Північного потоку-2»; енергетичної безпеки, цифрової безпеки; втручання РФ у вибори в Україні, Європейському парламенті; акту агресії РФ проти моєї країни у Керченській протоці та Азовському морі; заручників, яких Росія утримує в Москві», – сказав Президент Петро Порошенко під час участі у панельній дискусії «Безпека у Східній Європі» в рамках Мюнхенської безпекової конференції.

«Це абсолютно нова реальність. Ми маємо навчитися жити в цій реальності та розуміти, якщо не буде єдності та солідарності, агресор може піти набагато далі»,- підкреслив Петро Порошенко.

«Мене дуже бентежить, коли я чую, як деякі кажуть, що Україна та Росія повинні припинити стріляти. Якщо Росія припинить стріляти, буде мир. Якщо Україна припинить стріляти, не буде України»,- наголосив Глава держави.

З аналогічною заявою виступила і Тимошенко.

Вона запевняє, що в разі обрання її президентом не допустить будь-яких компромісів з Москвою, які зашкодять інтересам України, зокрема в питанні завершення війни.

"Наша команда буде досить жорстко захищати Україну. Ніякі компроміси, які б, не дай боже, торкнулися інтересів України, категорично ніколи не будуть прийняті. Зокрема, що стосується завершення війни", – заявила вона на Українському ланчі, організованому Фондом Віктора Пінчука, з нагоди Мюнхенської конференції з безпеки в суботу.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Також засвітився і Анатолій Гриценко, який заспамив свою стрічку у фейсбуці з Мюнхенської концеренції. Одна з найважливіших його зустрічей була зі спецпредставником Держдепартаменту США з питань України Куртом Волкером.

"З Куртом Волкером (говорили) – щодо практичних кроків з деокупації Донбасу і технічного переоснащення української армії", – написав А.Гриценко на своїй сторінці в Фейсбук після зустрічі.

По суті всі три кандидати, виступають проти Росії, принаймі намагаються в цьому переконати весь світ.