Сьогодні тимчасово окупований Крим був знову атакований. На цей раз в Севастополі чули вибухи, ймовірно від атаки БПЛА, коли на морі було помітно мерехтіння – російські ЗМІ повідомляють, що бухту атакували 3 морські дрони.

«Севастополь, що там? Як справи?», – іронізують українські користувачі Мережі.

Тим часом Радник міського голови м. Маріуполя Петро Андрющенко опублікував у себе а Телеграм-каналі досить цікаву публікацію, де зазначив:

Севастополь, бодрий ранок! Одночасно з повітря та в морі.

Відповідне відео з атаки також з’явилося у мережі – його ви можете знайти у нашому телеграмі. 

Росіяни кажуть, що від вибухів повибивало вікна у будівлі так званого управління Севастополя та в будинку “Москви”.

Але, хто їм вірить».

Тим часом росЗМІ зазначають, що:

«Українські морські дрони атакували ЧФ рф у Севастополі. Були вибухи у районі Південної бухти. Наразі рух морського пасажирського транспорту в Севастополі припинено. Губернатор Севастополя заявив, що нібито знищено 3 морські дрони, а також повітряний об’єкт.»

Тож гауляйтер Развожаєв повідомив, що військові кораблі не постраждали. Але від вибухів морських беспілотників пошкоджено деякі будівлі – повибивало вікна.

Як ми пам’ятаємо аксьонов два дні тому намагався приховати реальну ситуацію у Джанкої.

Варто нагадати, що увечері 20 березня в окупованому Джанкої пролунала серія вибухів. У мережі з’явилися відео зі звуками, подібними до польоту безпілотника. Окупаційна «влада» заявила про «роботу ППО» та про те, що деякі «уламки» нібито «пошкодили домоволодіння та магазин».

Так званий голова адміністрації Джанкоя поскаржився на приліт безпілотників.

Незабаром в українській розвідці заявили, що внаслідок вибухів у Джанкої були знищені ракети Калібр, які перевозили залізницею.