Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі рішуче налаштований повернутися в Грузію, заявила в суботу дружина Саакашвілі Сандра Рулофс.

"Я говорю, Міша дійсно налаштований приїхати. 17 листопада у нас буде 25-річний ювілей нашого весілля, і ми хочемо відзначити цю дату тут в Зугдіді", – сказала Рулофс в Зугдіді на зустрічі кандидата в президенти від опозиційного об'єднання "Сила в єдності" Григола Вашадзе з виборцями.

За її словами, в Грузії багато її часто запитують про те, де її чоловік і коли він повернеться. Рулофс висловила надію, що у її чоловіка вийде приїхати спокійно і без проблем. При цьому колишня перша леді зазначила, що у Михайла Саакашвілі "великі плани" і він хоче повернутися на батьківщину, щоб продовжити справи, які йому не вдалося довести до кінця.

У Грузії щодо Саакашвілі порушено кілька кримінальних справ. До того, як екс-президент Грузії покинув Україну, грузинська влада кілька разів зверталася до Києва з вимогою екстрадувати його на батьківщину. Представники влади Грузії раніше неодноразово заявляли, що в разі, якщо Саакашвілі повернеться на батьківщину, він буде негайно затриманий.

Сам же Михайло Саакашвілі вирішив побажати міцного здоров’я російському президенту, щоб він дожив до початку судового процесу над ним.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Про це лідер “РНС” і екс-президент Грузії написав на своїй офіційній сторінці в соцмережі Facebook.

Таку заяву з’явилася від політика після того, як він подивився свіжий випуск “новин” від кремлівських пропагандистів, для якого запросили скандального депутата Дмитра Лугового.

“У цьому сюжеті прекрасно все! Депутат-терорист Луговий в якості експерта по грузинській політиці, заяви про те, що англійці ще в XVI столітті отруїли Івана Грозного разом з сином, натяки на те, що я, з англійцями, отруїв і Скрипаля..”, – написав він.

“Дорогі Путін, Порошенко, Іванішвілі, Аваков, Ахметов та інші особи, які симпатизують мені. Я вас дуже прошу: займайтеся спортом, піклуйтеся про своє здоров’я, а то вашу передчасну кончину теж навісять на мене”, – зазначив політик.

За словами Саакашвілі, перераховані вище персони потрібні громадськості живими, щоб їх можна було притягти до відповідальності.

“А ви нам всім дуже потрібні живими і здоровими, щоб ми змогли провести над вами відкритий і чесний судовий процес, після якого залишок своїх днів ви проведете за гратами"