Вже в неділю потрібно буде переводити годинники на годину назад в чотири ранку, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Остаточно відмовилися від планів”: стало відомо про стан постраждалої вагітної жінки в харківській ДТП, лікарі зробили неможливе

Що не можна робити до і після переходу на зимовий час

В першу чергу, до і після переходу на зимовий час не можна вживати алкоголь. Лікарі говорять про те, що етанол негативно впливає на центральну нервову систему, порушуючи, зокрема, сон. Все це призводить до того, що мозок не відпочиває вночі, так як повинен. І після цього ви з ранку залишаєтеся втомленими, а всі адаптаційні процеси дуже ускладнюються.

Після переходу на зимовий час не можна вживати в їжу копчену ковбасу і бекон. У процесі адаптації до нового режиму організму буде набагато складніше перетравити їжу. Тому перекус копченостями ускладнить його роботу і може призвести до діареї і метеоризму.Після переходу на зимовий час не можна вживати смажені страви. Картопля-фрі, крильця в клярі, стейки містять канцероген – окислений жир, і для ШКТ таке навантаження може стати також непосильним.

Адже, як ми вже говорили, перехід на зимовий час ускладнює процес переробки їжі.

З ранку приймайте контрастний душ.

До переходу на зимовий час намагайтеся вживати в їжу 200 мл йогурту або кефіру, оскільки кисломолочні продукти допоможуть травленню, підтримуючи баланс корисної мікрофлори.

А перед сном лікарі рекомендують робити гімнастику.

 

 

 ‡агрузка...