Тусовщиця з Києва Ірина Панченко, яка займала 73 місце в партійному списку президентської партії "Слуга народу", дала інтерв'ю після її гучного виключення з політсили.

З дівчиною поспілкувалося видання "Страна", яке і опублікувало матеріал про неї, що викликав бурхливу реакцію. Раніше Панченко від коментарів відмовлялася, проте цього разу відповіла на запитання журналістів.

Так, 25-річна юрист заявила, що підозри в тому, що для неї купили місце в партії, є необгрунтованими, а стаття про її життя – повна неправда.

"Щоб дати мою позицію, потрібно повністю навпаки переписати вашу статтю. Вона не має до мене відношення", – сказала Панченко.

За словами дівчини, вона працювала в штабі партії "Слуга народу" і була в ній з моменту її створення, з кінця 2018 року.

На питання, чи проходила юрист співбесіду з головою партії Дмитром Разумковим або подавала заявку на сайті, Панченко однозначної відповіді дати не змогла: "Я подавала заявку. Але так як я перебуваю в цій партії, мені запропонували. Тому що я там працюю".

"Що ви маєте проти? Я, по-вашому, не підходжу до цієї партії? Є якісь конкретні питання до мене? Що в мені не так ?!" – продовжила вона.

Далі дівчина стала наполягати, що все ж заповнювала анкету на сайті, проте відмовилася відповісти, які три законопроекти написала в ній.

"А чому я вам повинна їх озвучувати? Я їх не вам подавала. Не ви ж мене відбирали. Будете ви мене кудись відбирати, я вам подам те, що ви скажете", – відповіла Панченко.

Відзначається, що після нетривалої розмови дівчина поклала трубку і більше на дзвінки не відповідала.