Якщо це не фейк, то це треш і угар! Так блогер Андрій Дзиндзя повідомляє, що:

“Медведчук захворів на Коронавірус. Путінська вакцина не допомогла і це краща реклама фуфловакцини. Ну й тримаємо кулаки. Інфа поширена мною взята на одному із телеграм каналів, якому я довіряю! У вівторок буде сесія, от тоді побачимо хворіє він чи ні – написав блогер.

В свою чергу, ще один експерт і блогер, Олег Гельгів – пише:

Якщо це не фейк, то це треш і угар. Блогер Андрій Дзиндзя повідомляє. Що лідер ОПЗЖ Медведчук, який прищепився разом з дружиною і сином російською вакциною від коронавірусу і обіцяв привезти її в Україну, як подарунок з барського плеча свого кума Путіна. Захворів коронавірусом.

Кращої антиреклами російському фуфломіціну, який підпадає під ветеринарні вакцини за складом – не придумаєш. Нехай тепер божевільні спробують її на собі.
Звичайно в блоці ЗаЖо інформацію будуть приховувати до кінця. Але з огляду на що у них половина фракції перехворіла, а Медведчук з усіма щільно спілкувався, увірувавши в чудо вакцину. Цілком схоже на правду.

У Всесвіту, дуже оригінальне почуття гумору – пише блогер.

Зазначимо, редакція Корупції.Інфо не несе відповідальності за достовірність інформації озвученою відомими блогерами, та лише повідомляє їхні інсайди та позицію яку вони зайняли.

Наразі, пресс-служба Віктора Медведчука, ніяк не прокоментувала дану ситуацію.

Варто також зазначити, що після вчорашнього ажіотажу у справі проти автора книги про Василя Стуса з’явилось офіційне повідомлення Офісу Зеленського. Ось про що йдеться:

Рішення Дарницького районного суду Києва щодо книги «Справа Василя Стуса» в Офісі президента взяли до відома.

Також на Банковій взяли до відома заяви автора книги Вахтанга Кіпіані та представників видавництва про намір подати апеляцію. У Зеленського здивовані деякими формування в рішенні суду, але наголосили, що незалежність судової гілки влади не ставиться під сумнів. Про це повідомила прес-служба ОП.

Представники глави держави погодилися що Віктор Медведчук є учасником справжнього процесу над Стусом, а не просто художнім персонажем.

Більшу частину змісту книги становить точний передрук матеріалів кримінальної справи. Тобто суто документальна основа книжки не викликає найменших сумнівів. Отже, саме за цією логікою книги, Медведчук В. В. є учасником справжнього процесу, який мав місце в історії, а не просто «персонажем твору». Поведінка учасника проаналізована виключно на підставі документально зафіксованих фактів, які не є продуктом літературної творчості авторів і літературною вигадкою, — заявили у Зеленського.

В Офісі президента наголосили, що цензура в Україні прямо та недвозначно заборонена Конституцією. Зазначили, що «опрацювання матеріалів історії нашого народу, зокрема за допомогою інструментів публіцистики, не можуть обмежуватися через емоції окремих учасників подій минулого».