Екс-президент України Петро Порошенко розповів журналістам, чому його не було на офіційному святкуванні Дня незалежності в Києві, де були присутні всі колишні президенти, крім нього і Віктора Януковича. Відеоролик з коментарем Порошенко оприлюднив у Facebook ведучий телеканалу “НАШ” Максим Назаров.

Коментар Петро Порошенко дав біля Маріїнського палацу, де о 14:00 почався урочистий прийом чинного президента України на честь річниці незалежності.

За словами Порошенка, він не прийшов, оскільки в цей час був на молитві в Софії і “віддавав шану нашим бійцям”.

Він також сказав, що думає з приводу скасування Володимиром Зеленським військового параду.

“Я з повагою ставлюся до права президента проводити або не проводити паради. Моя особиста думка: в воюючою країні паради проводити потрібно. Я буду робити все можливе, щоб парад об’єднував країну, для підтримки патріотизму”, – сказав Порошенко.

На зауваження журналістки з приводу того, що інші колишні президенти все ж були присутні на урочистостях, Порошенко не відреагував, а почав вихваляти себе.

“Я як президент зробив максимум, щоб зберегти країну, захистити і створити армію”, – сказав він на це і додав, що взагалі “не знав, що там (тобто на Майдані) буде”.