Німеччина виступає за запуск російського газопроводу “Північний потік-2”. Канцлерка Ангела Меркель чудово розуміє, яких збитків зазнає Україна, тому намагається залагодити ситуацію.

Таку думку висловив російський публіцист Андрій Піонтковський. Він вважає, що Меркель намагається виправдати себе фінансовими подачками.

“Меркель розуміє, яку гидоту вона зробила з “Північним потоком-2″, але по-іншому зробити не могла. Це єдине бажання всієї Німеччини, росіяни справді запропонували дешевший газ”, – пояснив Піонтковський.

Єдина принципова партія, яка проти запуску газопроводу – “Зелені”.

“Меркель хоче пом’якшити (ситуацію – ред.). Вона відчуває незручність перед Зеленським і тому робить фінансові подачки. Цим вона хоче зняти погане враження”, – запевнив публіцист.

Ангела Меркель запросила Володимира Зеленського 12 липня у Берлін.

“Мета запрошення Зеленського – поверхнева. Вона йде, їй хочеться залишитись турботливою, щоб про неї була гарна згадка в німецьких та українських посібниках”, – зауважив публіцист.

Піонтковський вважає, що Зеленському взагалі не треба витрачати енергію на розмови про “Північний потік-2”.

“Немає сенсу доказувати, якого збитку завдає “Північний потік-2″. Йому треба зосередитись на іншому – на відвертій розмові про мінські домовленості. Про те, що цей нав’язливий путінський план поглинання України”, – наголосив Піонтковський.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.