Журналіст Дмитро Гордон виступив в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин", розкритикувавши українську владу через торгівлю з Росією.

Його коментар на росТБ обурив українців.

"На прямому зв'язку Дмитро Гордон, журналіст. Знайшли пристойну людину, висунемо його в кандидати в президенти, буде налагоджувати відносини з нашою країною", – представила пропагандистка Ольга Скабєєва Гордона.

В ході передачі журналіст розповів про майбутні вибори президента в Україні. Він озвучив вигідні для російської влади пропагандистські тези, при цьому назвав її агресором, який розв'язав війну проти України.

"Росія є державою агресором, яка прийшла до суверенної країни, забрала в неї території і розв'язала війну на Донбасі. Вкрай важливо вам це говорити, тому що деякі стали це забувати", – сказав Гордон.

У відповідь ведучий Євген Попов почав обурюватися таким визначенням, заявивши, що Україна нібито порушує правила.

"Я абсолютно згоден. Це обурливий факт. Серед нашого керівництва величезна кількість агентів Російської Федерації. Вони як і раніше є частиною керівного складу України. Ці люди взаємодіють з російською владою. Моя точка зору. Торгувати з державою-агресором, вести з ними якісь справи не можна! Це аморально, цинічно і не підлягає виправданню", – додав Гордон.Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Українці обурилися присутності Гордона на росТБ, а також тому факту, що він в ефірі пропагандистів критикував владу своєї країни.

"На фото можна побачити щасливе обличчя ведучої та інфографіку на тему – дивіться, який ми агресор? Ви що? Загалом досить мило поговорили, а на початку дали милий бекграунд, де Гордон в іншій програмі валить злодійську українську владу, і знав би він, що так буде – на площу б не ходив", – написала в Facebook кореспондент "Української правди" Мар'яна П'єцух.

У коментарях запитали прес-секретаря генпрокурора України, чи варто було Юрію Луценку давати Гордону інтерв'ю, в зв'язку з його позицією.

"Лариса Сарган, чи варто було Генпрокурору давати такому "журналісту" інтерв'ю?", А в чому сенс його включення? Я так і не зрозумів. Типу щоб російські глядачі поржали?", "Схоже, хвилина слави пройшла", "Зарано вони його спалили", – написали користувачі.