Передумов для проведення в 2021 році зустрічі лідерів в “нормандському форматі”, де обговорювалося б питання конфлікту на Донбасі поки немає, оскільки Москва не змінює свою позицію щодо невиконання Києвом узятих на себе Мінську домовленостями зобов’язань.

Про це розповів глава української делегації в Тристоронньої контактній групі Леонід Кравчук в інтерв’ю liga.net.

“Поки що я (передумов для зустрічі в наступному році – Ред.) не бачу. Поки не бачу тому, що Росія висуває одну і ту ж тему: формально каже” так-так “, і радники зустрічаються, щось говорять. Але фактично зараз Росія говорить “немає потреби зустрічатися в нормандському форматі тому, що не виконані завдання колишньої нормандської зустрічі 9 грудня”, – пояснив Кравчук.

Нагадаємо, за словами Кравчука, на початку 2021 року Рада національної безпеки і оборони України має затвердити план “Б” щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, про існування якого Володимир Зеленський говорив ще рік тому.

Також ми повідомляли, що на днях Леонід Кравчук анонсував, що після новорічних свят Київ зажадає відключення РФ від SWIFT, якщо ситуація на Донбасі не буде врегульована.