У Києві на виборчій дільниці №47 округу №211 у Голосієво зафіксували порушення. Там від "Європейської солідарності" балотується секретар Київради Володимир Прокопів. Так, масові порушення процесу вільного голосування побачив кандидат від "Слуги народу" Олександр Юрченко. Він також балотується по цьому округу. Зафіксовані порушення він зняв на відео, викликав поліцію і запросив телеканал.

Про це стало відомо з повідомлення і відео, опублікованого Олександром Юрченком на його сторінці у соцмережі Facebook.

Факт підкупу був зафіксований на відео на виборчій дільниці №47 (вул. Якубовського. 76) на окрузі №211 (Голосієво, Київ).

"Сітка за гроші пана Прокопіва працює, вони фіксують всіх, хто мав за них проголосувати … Жінка на відео взяла списки і ховається в закритій кімнаті. Дільниця номер 47 на Якубовського 7б, вже з'явився їхній адвокат … " – коментує голос за кадром.

Крім того, Юрченко каже, що учасники "сітки Прокопіва" ховаються і тікають.

"Фіксуємо всі порушення і передаємо до правоохоронних органів разом з доказами", – повідомив Юрченко і нагадав, що підкуп виборців ("сітка") карається строком позбавлення волі до трьох років (ст. 160 Кримінального кодексу).

 Судячи, по відео, яке поширив Юрченко, на ділянку прибула поліція, яка вже зафіксувала правопорушення і проводить необхідні слідчі дії. На ділянці також працювала знімальна група телеканалу "1 + 1".