Напередодні в Мережі з’явилася скандальна інформація, що заступник міністра інфраструктури Олександра Клітіна отримала свою посаду через ліжко.

Цю інформацію злив нардеп Антон Поляков, якого раніше вирішили виключити з фракції “Слуга народу”.

“Страна” зібрала все, що відомо про особисте життя Олександри Клітіної.

До речі, після того, як запис було опубліковано, нібито сам міністр інфраструктури Владислав Криклій шукав способи викупити це аудіо. Відзначимо, що в інтерв’ю журналу “Фокус” пан Криклій уточнив, що помічниць він вибрав сам.

“У вас з’явилося два заступника – Наталія Форсюк і Олександра Клітіна. Це кандидатури ваші або Олексія Гончарука?”, – запитав журналіст.

“Мої. Міністрам дали свободу в прийнятті кадрових рішень. Інакше буде складно з нас вимагати результати”, – відповів Криклій.

У суботу, 23 листопада, Клітіній виповниться 37 років. Вона киянка.

Як сказано в її біографії на сайті міністерства, в 2005 році дівчина отримала диплом бакалавра Університету Ларенштайн (Нідерланди), закінчила курс міжнародного бізнес менеджменту.

А з 2009 по 2011 вона вчиться в Міжнародному університеті менеджменту в Києві за програмою Senior Executive МВА (для власників бізнесу та вищих керівних посад).

До Міністерства інфраструктури вона потрапила ще в 2015 році і була радником міністра Андрія Пивоваровського. Згодом її призначили директором групи підтримки реформ міністерства, яке фінансується Євросоюзом. Там вона пропрацювала до вересня 2018 року. А практично рівно через рік повернулася в структуру тільки вже на посаду заступника міністра.З чуток, Клітіна була в романтичних стосунках з Х’ю Мінгареллі, колишнім представником ЄС в Україні.

За інформацією “Страни”, у Олександри є коханий чоловік. Це юрист Денис Ситник, від якого вона народила сина Георгія. І дійсно, в фотоальбомах у Олександри в “Фейсбуці” є знімки з ними.

“Як зіпсувати батькам фотку”, – так підписала Олександра цю фотографію c сином.

Олександра досить активна в соціальних мережах. Вона веде сторінку на Facebook, а також фотоблог Instagram. Є тут фото з подорожей і відряджень, вечірок і нарад.

Зараз чиновниця знаходиться в Роттердамі (Нідерланди) і поки скандал ніяк не коментує.