У прямому ефірі суспільно-політичного шоу “Право на владу” між його ведучою Наталією Мосейчук та нардепом від фракції “Батьківщина” Олексієм Кучеренко виникла гостра суперечка.

Під час суперечки політик звинуватив Мосейчук в “заангажованості” і “непрофесійних питаннях”.

Так, під час ефіру Наталя Мосейчук говорила про те, що жителям ЖК “Патріотики” в Києві відключили холодну воду і електроенергію і люди змушені терпіти незручності в умовах пандемії коронавірусу. Однак нардеп почав перебивати телеведучу з заявами, що він знає про цю ситуацію.

“На побутовому рівні можна? Мої батьки – вони живуть в” Патріотиці” в Києві. Кілька будинків відключили від холодної води і електрики. ДТЕК. Достукатися, знайти правду неможливо. Я вам поясню”, – говорила ведуча, але раптом її перервав Кучеренко,- “Ні! Я поясню! Ваш забудовник продав … Я знаю цю ситуацію”.

У той же час, Мосейчук попросила продовжити розповідь і додала:

“Чотириповерхові будинки стоять без світла і води. Люди носяться туди-сюди, медики відмовляються підніматися.

А коронавірус, на секундочку! Ні від волонтерства ДТЕК немає, ніякої благодійності від ДТЕК немає. Тьху і розтерли! “.

 У свою чергу, Олексій Кучеренко, який також є колишнім міністром з питань житлово-комунального господарства, заявив про те, що днями в НКРЕКП про це проводили нараду і проблема в “Патріотиці” виникла через нібито напівзаконні споруди багатоповерхівки.

“У чому величезна проблема? Забудовники побудували “Патріотику” та інші мікрорайони без технічних умов на тимчасовому підключенні. Тобто ці шахраї, по суті, переклали цю проблему на вас.

Зараз, згідно з новими правилами ринку, вам потрібно переукласти договір, а у вас немає в будинку технічних умов на підключення. Він напівлегальний. Тому можете на всіх валити, але я можу сказати одне: це корупція під час будівництва в Києві. І там шукайте ДАБК, силовиків, які дозволяли все це робити … Я пропоную пану Герусу (глава парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус – ред.) як порядній людині на найближчому комітеті розглянути, як сталася ця ситуація, закликати ДТЕК, закликати Національну комісію регулювання, закликати КМДА. І ми дамо вам відповідь. Можна я вам так відповім? “, – висловився Кучеренко.

Наталія Мосейчук на таку заяву сказала, що не вірить. Після чого між ними і зав’язалася серйозна словесна перепалка, оскільки нардеп заявив, що “не вірить в її об’єктивність в цій ситуації”.

“Ви мені не вірите? А я не вірю в те, що ви не заангажована в цій ситуації. Я за своєю ініціативою проводив і з ініціативи пані Бабій, члена НКРЕКУ, два дні тому цю нараду. Не хочете вірити? Ідіть своїм шляхом”, – емоційно висловився Олексій Кучеренко.

“Я йду далі. Я поставлю питання, незважаючи на заангажованість, я все-таки смілива. Скажіть, будь ласка, (…) Скажіть, будь ласка: а пан Ахметов не може закрити ДТЕК на ключ і теж зробити” темну “всій країні? “, – запитала Мосейчук.

Нардеп відповів, що про це потрібно питати безпосередньо у Ріната Ахметова.

“Пане Олексію, як ви дозволили розвинутися в країні такому монополісту? Для чого у нас монополісти? В енергетиці у нас монополісти …”, – сказала Мосейчук.

На що нардеп відповів, що вона ставить “непрофесійні питання”.

Телеведучу такі слова обурили і вона навіть заявила, що покине студію.

“Я зараз зніму мікрофон і піду через те, що я ставлю вам непрофесійні питання. Я ставлю вам людські питання”, – підкреслила Мосейчук.

Однак Кучеренко далі стояв на своєму і сказав, якщо він прийшов на шоу в гості, то ведуча повинна вести себе ввічливо та чемно.

 “Я прийшов до вас в гості – будьте чемними! Дайте мені висловитися”, – додав Кучеренко.