Голова поліції Київської області Андрій Нєбитов розповів про результати першого етапу внутрішнього розслідування у райвідділку Кагарлику. За його словами, вже після цього етапу там звільнили 10 працівників поліції.

Про це Нєбитов заявив в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”.

“Метою нашого розслідування є встановити причини й умови, які зробили можливими цей злочин”, – сказав він.

“Сьогодні нам головне не допустити, щоб такі страшні речі могли повторитися. Поліцейські, які причетні до цього злочину, будуть покарані”, – додав керівник обласної поліції. Перший етап службового розслідування стосувався 19 працівників поліції Кагарлицького райвідділку. Як наслідок, уже звільнені 10 з них.

Раніше захист постраждалої заявляв, що підозрюваних у цій справі може бути більше ніж двоє поліцейських. Мовляв, ще кілька працівників поліції були у відділку й чули, як їхні колеги знущалися з людей.

Нагадаємо, Нєбитов раніше на своїй сторінці у Фейсбук різко прокоментував скандал з поліцейськими-гвалтівниками.

“Відверто – соромно та огидно!

Відмежовуйте цих «покидьків» від Національної поліції України, вони не варті того, щоб їх навіть ототожнювали з нею.

Вдячний працівникам поліції, які після отримання повідомлення по лінії 102 та спілкування із жінкою, без вагань встановили місце знаходження і затримали «колег» для передачі слідчим ДБР. Їхніми стараннями злодіі будуть знаходитися в ізоляторі тимчасового тримання.

Ми повинні виявляти злочинців у своїх лавах, без різниці якою формою, або маскою прикриваються ці люди. Це і є справедливість. Скоїв – відповідай!!!”.