В мережі опубліковано відео, на якому люди, схожі на радника міністра інфраструктури Віктора Довганя і директора зі стратегічного розвитку та інвестиційної політики “Укрзалізниці” Антона Саболевского, готуються вживати наркотики.

Про це йдеться у матеріалі “Апостроф”.

Люди, які зображені на відео, не тільки зовні схожі на українських топ-чиновників транспортної сфери, збігаються також їхні голоси та інтонації. Однак повної впевненості в достовірності відео поки немає. Відповідні кадри Telegram-канал Klymenko Time прислали неназвані передплатники.“Якщо це дійсно вони, то прямо зараз ми з вами спостерігаємо, як радник міністра з білою доріжкою злітає в повітря, а топ УЗ -” забиває косяк “. Так би мовити, запускають “локомотив реформ” в транспорті і авіації … Яких вам ще реформ не вистачає?” – сказано в підписі до відео.

Нагадаємо, раніше народний депутат Ігор Василів оприлюднив записи, на яких люди з голосами голови Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Ігоря Раїнчука та його радника Олега Вінічука обговорюють корупційні схеми при будівництві доріг в області.