У вихідні, 6-7 червня, в Україні місцями дощитиме. Проте погода буде теплою. Вітер помірний південний – 7-12 м/с.

“Уже цими днями відчутно потепліє. У середньому температура підніметься до +20 градусів, а на півдні та сході до +25. Після 10 червня так потеплішає і в західних, північних та центральних областях. На півдні і сході уже буде +30 градусів. Дощів теж буде менше. Але ще до Трійці точно будуть лити короткочасні з грозами”, – говорить заступниця начальника відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Наталія Голеня.

У суботу із погодою найбільше не пощастить західним та північним областям – йтиме дощ із грозою. На решті території без опадів. У більшості регіонах температура повітря вдень прогріється до +25…+28 градусів, на заході дещо холодніше – +21…+24. Уночі позначки термометра триматимуться на рівні +13…+15 градусів.

У неділю дощів поменшає. Усе ще можливі на заході країни. Темпертара повітря становитиме вдень +21…+24 градусів, уночі – +12…+15. На решті території без опадів, +25…+28 градусів вдень та +13…+15 уночі.

У Києві 6 червня дощі із грозами. 7 червня погода покращиться. Опадів у столиці не буде. Повітря прогріється до +27 градусів вдень та до +15 вночі.