Наше джерело повідомляє, що по персоні зам глави Офісу Президента Олегу Татарову йдуть неабиякі торги на Банковій.

Про це пише тг-канал “Легітимний”.

“У Глави Офісу Президента Андрія Єрмака відбулися вже кілька телефонних дзвінків з західними лобістами, послами G7 і спецпредставниками, всі цікавилися кейсом Татарова.

У цей момент «соросята» продовжують розкручувати кейс Татарова «агента кремлівської пропаганди» і медійно змушувати ОП відхреститися від нього “, – йдеться в повідомленні каналу.

Раніше історію з Татаровим прокоментував журналіст Юрій Бутусов.

“Татаров, вистачить трусити, іди за підозрою: заступник голови ОП, який керує силовиками і пообіцяв Зеленському” садити всіх”, четвертий день боїться показатися на очі детективам НАБУ.

Заступник глави Офісу президента з питань правоохоронних органів Олег Татаров з п’ятниці ховається від вручення підозри в корупції детективами НАБУ. ОП Татаров виставив на посміховисько, тому що президент Зеленський не може ні усунути з посади свого підлеглого, ні доставити його до детективів.

Татаров – активний учасник розгону Майдану, міліціонер-мільйонер, показував, що він крутий, що він зуміє посадити кого треба, всіх построїть і всіх зажене. І ось прийшов грудень, якихось чотири місяці, і “крутий” Татаров просто ганебно ховається від детективів НАБУ. Той, хто обіцяв президенту посадки, петляє як заєць. Тому що той, хто звик жити за поняттями дуже боїться жити за законом.

Татаров не приховує, що він агент російського впливу в оточенні Зеленського. Він виступає проти “зовнішнього управління Україною” – це гасло російської пропаганди, яка називає боротьбу з корупцією “зовнішнім управлінням США”.

А насправді “зовнішнє управління” – це слабкодухі, боягузливі заробітчани в погонах, без найменшої честі і гідності, які на ділі “вирішують” щось тільки на рейдерських захопленнях, але дико бояться, коли хтось приходить притягти до відповідальності їх самих.

Цікаво, скільки ще президент Зеленський буде показувати всій країні свою нездатність доставити на суд підлеглого корупціонера? “, – пише Бутусов.