У тимчасово окупованому Донецьку пролунали гучні вибухи. Це сталося сьогодні вранці, 22 серпня.  Там вибухнув склад із боєкомплектом загарбників, а також спалахнула пожежа. Як написали місцеві жителі в Telegram, публікуючи кадри з різних куточків міста, потім у місці “бавовни” почали детонувати снаряди.

За словами очевидців, перші вибухи пролунали приблизно о 04:00. Це трапилося в Пролетарському районі – у бік гіпермаркету “СІГМА” (колишній “Ашан”).

“Голосно зараз”, “Пів міста прокинулися”, “Пролетарський район”, “Жорстко в стороні “Ашана”, – писали в мережі.

Військовий кореспондент Андрій Цаплієнко уточнив, що в окупованому місті детонують боєприпаси на складі БК російських військ, який горить.

Ранковий будильник спрацював на складі БК в Донецьку, – наголосив він.

Місцеві жителі “бурхливо відреагували” на чергову НП у місці базування озброєння російських окупантів.

Нічого собі полум’я! З телефону погано видно. І це я тільки почав знімати, до цього чотири рази вибухнуло, – прокоментував за кадром автор одного з відео.

Інші додавали, що снаряди летять у різні боки. А також радили мешканцям прилеглих районів “щонайменше відійти від вікон”.

Напередодні у тимчасово окупованій Горлівці Донецької області також пролунали сильні вибухи. За попередніми даними, детонують боєприпаси російських окупантів. Варто зазначити, що незважаючи на звинувачення українських військових у “обстрілі мирних жителів”, пропагандисти не повідомляють точних місць чи районів вибухів.