Президент Володимир Зеленський закладе певні “запобіжники” в закон про особливий статус ОРДЛО, щоб ситуацією ніхто не зміг скористатися

Таку думку озвучив експерт Владислав Дзивидзинский.

За його словами, якщо глава держави Володимир Зеленський проведе правильне роз’яснення для українського суспільства щодо цього закону, то великої хвилі протестів не буде.

Президент Володимир Зеленський не раз заявляв, що головним завданням для нього є вирішення питання війни з Російською Федерацією. І він готовий йти на ризик, втрачаючи власний рейтинг і репутацію, щоб прийняти непрості рішення.

“В команді Зеленського заявляють, що свідомо йдуть на крок за формулою Штайнмайера, розуміючи ризики і обурення суспільства. У президента очікують певних хвилювань, коливань і протистоянь”, – підкреслив Дзівідзінський.

Він також зауважив, що минула влада буде всіляко підбурювати суспільство і організовувати акції протесту для саботажу важливого законопроекту. Більш того, як розповідає експерт, якщо Володимир Зеленський зможе пояснити і довести, що ризики формули Штайнмайера і закону мінімізуються відповідними запобіжниками, то політики з минулої влади залишаться за бортом цих процесів