Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк довів, що воєнний злочин в Оленівці був нічим іншим як терактом російських окупантів.

Про це Подоляк повідомив у Twitter.

“Медіа й далі пишуть про “удар по Оленівці”. Та чи є хоч один доказ удару?”, – заявив Подоляк.

Далі радник керівника ОП навів три аргументи, які свідчать, що у колонії в Оленівці відбувся саме теракт, а не удар. Зокрема, по-перше, за його словами, супутникові знімки демонструють, що пошкоджено лише одну будівлю. По-друге, саме в цю колонію перевели полонених просто перед терактом. І по-третє, як зазначив Подоляк, аналіз фото свідчить про термобаричний вибух із середини.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський з приводу цього написав у своєму Telegram, що теракт в Оленівці, унаслідок якого було цинічно вбито понад 50 полонених українських захисників, це чергове підтвердження того, що Росія – держава-терорист.

Президент провів нараду з Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним, начальником ГУР МОУ Кирилом Будановим, в.о. голови СБУ Василем Малюком та уповноваженим ВРУ з прав людини Дмитром Лубінцем.

“Детально обговорили теракт, влаштований російськими нелюдами в Оленівці, унаслідок якого було цинічно вбито понад 50 полонених українських захисників. Доказів, що це був спланований злочин, задосить. І це чергове підтвердження того, що росія – держава-терорист”, – йдеться у повідомленні.

Зеленський переконаний, що ООН і МКЧХ, що мали гарантувати збереження життя та здоров’я наших військовополонених, повинні негайно відреагувати на цю ситуацію.