Екс-глава Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), Дмитро Вовк заявив, що не має наміру повертатися в Україну для допиту у справі «Роттердам +».

На сторінці в Facebook він повідомив, що не довіряє українській судовій і правоохоронній системам, які, на його думку, зосереджені в руках однієї владної структури.

«Відповім словами Коломойського. Я не готовий приїжджати, поки глава Офісу президента керує НАБУ, САП і судовою системою. При президенті Зеленському в суди дзвонять інші люди. У мене немає “Баришівських” або “солом’янських” судів, немає такого “Богдана” або “Ситника”, тому віддаю перевагу перебувати в країні, де закон і право – не порожній звук. Я б із задоволенням прибув на суд, але не готовий брати участь в судилищі», – написав він.

Раніше ЗМІ повідомили, що Національне антикорупційне бюро України оголосило екс-главу Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) Дмитра Вовка в міжнародний розшук після того, як підготувало йому підозру у справі «Роттердам +».

8 серпня НАБУ повідомило про підозри 6 фігурантам у справі про формулу «Роттердам +», включаючи двох співробітників компанії ДТЕК. Зокрема, серед підозрюваних колишній глава НКРЕКУ Дмитро Вовк.

За версією слідства, в результаті застосування формули «Роттердам +» споживачам електроенергії було заподіяно близько 19 мільярдів гривень збитку.