Народний депутат України VIII скликання Михайло Добкін заявив, що не спеціально зареєструвався кандидатом у мери Харкова того ж дня, коли “Блок Кернеса” номінував на цю посаду нинішнього міського голову.

Про це він розповів в інтерв’ю LB.ua. Крім цього, пояснив причини своєї сварки з Геннадієм Кернесом.

“Документи я подав рівно через 10 хвилин після того, як подали представники Геннадія Адольфовича. Не спеціально. Вибирав час із урахуванням того, що хотів покататися на мотоциклі, а це потрібно робити вдень, коли світло і тепло”, – пояснив кандидат.

Водночас він зізнався, що йому не хотілося зустрічатися з представниками Кернеса, які повинні були принести для реєстрації документи від його імені.

“Вони всі прекрасні люди, але перетинатися з ними мені не хотілося. Гена сильно роздув команду в мерії”, – заявив Добкін.

За його словами, рішення про висунення в мери Харкова він ухвалював сам і в ньому немає ніякого “підступу”, нібито він прикривається шляхетними цілями в ім’я Геннадія Кернеса.

“Я такого не говорив, а сказав, що, ухвалюючи рішення, керувався, насамперед, інтересами свого рідного міста і харків’ян. Я розумів, що відбувається. Розумів, що ми це з Кернесом не обговорювали, ні про що не домовлялися. Мало того, певні люди з його нового оточення починають робити на цьому акцент. Так ось, я кажу: Михайло Добкін ні про що не домовлявся з Кернесом. Він взагалі ні з ким ні про що не домовлявся. Кернес не збирався хворіти, все вийшло несподівано”, – виправдався кандидат у мери.

Добкін додав, що востаннє особисто спілкувався з Кернесом приблизно рік тому. А на запитання про те, чому обидва не вітають один одного із днем народження, сказав: “не знаю, він мене не набирає, я його”.