Після атак ЗСУ по важливих каналах постачання окупантів – Антонівському мосту через Дніпро та Дар’євському через Інгулець – у ворога залишилося не так багато маневрів.

Російським військам загрожує оточення у тимчасово захопленій Херсонській області. Щоб не бути відрізаними від постачання та не втратити шляхи для відступу, ворог будує кілька понтонних переправ через Дніпро.

Варто зауважити, що “друга армія світу” вже неодноразово доводила свою нездатність до форсування річок в Україні.

Крім того, на місцевих ТГ-каналах також повідомляють про перекидання російської техніки. Значна колона рухається Миколаївським шосе, пише Тelegram “Україна 365”.

У соцмережах закликають передавати СБУ точну інформацію щодо пересування путінських військових злочинців, розташування таких переправ, а також координати та розташування командних пунктів, систем РЛС, ППО та інших ворожих військових об’єктів.

Для цього служба безпеки створила офіційний бот у ТГ.

Нагадаємо, ЗСУ розбили єдиний міст через річку Інгулець на окупованій Херсонщині.

Імовірно, 7 українських боєприпасів потрапили по споруді, вразивши дорожнє полотно глибокими воронками.

Антонівський міст у Херсоні ворог більше не може використати, оскільки після потужних ударів ЗСУ повністю взяли його під вогневий контроль. У путінських солдатів залишається все менше шляхів для відходу на півдні України, і невдовзі їх буде загнано в повне оточення. Багато хто це розуміє і намагається втекти з передової, підставляючи себе під удари з метою отримання поранень.