В Конституційному суді прийняли рішення за поданням депутатів “Опозиційною платформи – За життя” і “За майбутнє”, скасувавши антикорупційну реформу.

Про це повідомив екс-нардеп Сергій Лещенко у своєму телеграм-каналі.

Конституційний суд ухвалив рішення за поданням депутатів ОПЗЖ і За майбутнє і скасував антикорупційну реформу.

На закритому засіданні у вівторок КС проголосував за скасування статті 366-1 Кримінального кодексу (недостовірне декларування), незаконного збагачення, електронного декларування, повноважень НАЗК.

Проект був розданий вранці і проголосований. Такого не було навіть при Януковичі. Проти виступили лише четверо суддів: Лемак, Первомайський, Колесник і Головатий.

У свою чергу в телеграм-каналі PavlovskyNEWS опублікували думку з цього приводу депутата від партії “Слуга народу” Анастасії Радіної.

Рішення Конституційного суду про скасування незаконного збагачення і позбавлення повноважень НАЗК стало несподіваним для “слуг народу”, які профільно займаються антикорупційною діяльністю

Глава комітету ВР з питань антикорупційної політики, нардеп “Слуги народу” Анастасія Радіна заявила нашому телеграм-каналу, що не готова коментувати інформацію Сергія Лещенка про рішення КС про скасування статті 366-1 Кримінального кодексу (недостовірне декларування), незаконного збагачення, електронного декларування, повноважень НАЗК.

Радіна запропонувала дочекатися офіційної інформації.

Також народний депутат Максим Бужанський в своєму телеграм-каналі написав наступне:

Схоже Слугам і іншим депутатам не хочеться пояснювати, вміст своїх декларацій, пише нардеп від Голосу Олександр Устинов, коментуючи рішення Конституційного Суду.

Скромно нагадаю, що в Суд з цього приводу звернулися депутати від ОПЗЖ і За Майбутнє, а закон про незаконне збагачення внесли і проголосували депутати від Слуги народу.

Ах, так, і ще один момент.

Головний вигодонабувач, колишній народний депутат Вакарчук, який знову може співати за кеш для російських олігархів, не відображаючи доходи в своїй декларації.

Нагадаємо, стаття 366-1 ККУ передбачає відповідальність у вигляді штрафу чи позбавлення волі за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.