Перед тим, як інша людина змінить Володимира Путіна на посаді президента, на Росію очікує перебудова, причому крах системи буде нагадувати крах злощасного "русского мира". Також перед битвою за Кремль буде ще окрема битва за нинішнього опозиціонера Олексія Навального, однак той не є кремлівською фігурою.

Таку думку висловив російський політолог, публіцист і журналіст Гліб Павловський у коментарі виданню "Собеседник".

За його словами, Олексій Навальний не є кремлівською фігурою, але водночас він підкреслює, що опозиціонер – ідеальна фігура для системи, ідеальне альтер его, "і у нього попереду – свої 15 хвилин слави".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"За Навального лихоліття, безумовно, скінчиться, і треба буде щось робити, але система розглядає його, думаю, як найкращого кандидата. І тому перед битвою за Кремль буде ще окрема битва за Навального: в Росії люди з низів дуже рідко приходять до влади, і Ленін, до речі, не був представником народу, він до нього з самого початку звертався згори, тобто з броньовика", – зауважив експерт.

На переконання Гліба Павловського, перш ніж Навального сунуть до влади, його повинні будуть туди інкорпорувати (долучити до системи) – в тому чи іншому статусі.

Який вони йому придумають, не знаю, але фактично операція "Наступник" є неможливою: така влада і в такому обсязі не передається. Буде перебудова, причому крах системи буде нагадувати крах злощасного "русского мира",– переконує політолог.

Також він вважає, що на майбутні президентські вибори у Росії точно не балотуватимуться чинний прем’єр Дмитро Медведєв, натомість у перегонах братиме участь очільник Чечні Рамзан Кадиров, але той йтиме з кимось.

"Гіпотетично владу може взяти міністр оборони. Чинний, або ж інший – тут важливим є статус. Але найбільш вірогідний сценарій – хтось привласнить умовного Навального і зробить перебудову в цілком недалекому майбутньому", – підсумував Павловський.

Нагадаємо, минулі вибори президента у Росії відбулися 18 березня 2018 року. За результатами підрахунку 100% бюлетенів, перемогу здобув чинний очільник РФ Володимир Путін – за нього свої голоси віддали 76,69% виборців, а це понад 56 мільйонів росіян.