Для отримання субсидії на комунальні послуги, більше не знадобитися виписувати з житла людей, які проживають не за місцем реєстрації.

Про це в парламенті заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева під час години запитань до уряду, пише Хвиля.


«Постанова уряду №329 не вимагає виписувати людей, які прописані за адресою, але живуть і працюють в інших містах. Тому якщо хтось говорить людям, що потрібно виписуватися, він вводить їх в оману», – сказав міністр.

За словами народного депутата Сергія Міщенка (позафракційний), для оформлення субсидій «люди зараз масово виписують дітей, онуків», які живуть в інших містах.

Нагадаємо, що місія МВФ, яка повинна вирішити долю чергового траншу в розмірі $ 1,9 млрд, офіційно завершила свою роботу в Києві.Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Переговори не були легкими, а уряду довелося піти на ряд поступок, щоб продовжити співпрацю. Серед них: очікуване підвищення цін на газ, «заморозка» зарплат держслужбовцям і скорочення витрат на «соціалку». Тим часом через зрив ряду домовленостей Україна може розраховувати тільки на половину від передбачених програмою коштів.


Підвищення цін на газ українцям уникнути не вдасться. Питання зараз тільки в темпах.

«Це одномоментне підвищення ціни і найоптимальніший для України – двоетапне підвищення. Я чув з різних джерел, що саме його МВФ і схвалив. Перше підвищення цін для населення може статися вже в жовтні. За моїми даними, нова ціна буде в районі 8,5-9 тис. грн за тис. куб. м (зараз 6,9 тис. грн)», – говорить енергоексперт Юрій Корольчук.