Ужгородського суддю Михайла Ротмістренка у п’ятницю ввечері довелося везти до наркодиспансера.

Як повідомляє голова патрульної поліції Ужгорода та Мукачевого Юрій Марценишин, правоохоронці зупинили автомобіль БМВ Х5, за кермом якого виявився суддя, через те, що у нього був забруднений задній номерний знак, передає Корупція.Інфо

"На звуковий сигнал про зупинку та в гучномовець не реагував, намагався зникнути на авто, створюючи при цьому аварійну ситуацію іншим учасникам дорожнього руху", – повідомив він.

За словами Марценишина, коли поліцейські наздогнали Ростмістренка, той поводився неадекватно, тож довелося відвезти його до накродиспансеру.

1 2

"Дути в Драгер на місці відмовився. Тепер в наркодиспансері. Зайшов в наркодиспансер і каже: "А як я тут очутився? Де моя машина? Я дома спав взагалі". Він відомий вам тим, що вже раз пив за кермом і уникнув відповідальності за пиятику", – написав на своєму Facebook місцевий журналіст Віталій Глагола.

За словами Глаголи, лікар дав попередній висновок, що суддя тверезий. "Беруть змиви. Але по розмові неадекват – не розуміє де він", – зазначив журналіст.