У четвер, 27 лютого, від рук окупантів на Донбасі загинув головний сержант Володимир Федченко.

Про це на сторінці у “Фейсбуці” повідомляє 93-я ОМБр, в якій служив Герой.

Під час несення служби у Федченка поцілив ворожий снайпер. 46-річного чоловіка врятувати не вдалося. Захисник України оберігав нашу державу із кінця 2016 року. Без батька залишилося четверо дітей.

Прощання із Героєм відбудеться у суботу, 29 лютого, у селі Нещеретово, що на Луганщині. Початок о 13:00.

Нагадаємо, мешканка Дніпра, 44-річна Ганна звернулася в лікарню зі скаргою на високу температуру й ускладнене дихання. Медики призначили їй амбулаторне лікування. Згодом стан жінки погіршився, а на шостий день вона померла. Причина – пневмонія.

Родичі загиблої вважають, що Ганна стала жертвою лікарської недбалості.

Вони повідомила, що першим захворів чоловік Ганни. Він зайнявся самолікуванням і незабаром одужав. Потім стало погано Ганні, яка звернулася за допомогою в швидку приватної клініки. У неї була температура 38,8, озноб, тяжкість дихання. Медики поставили діагноз ГРВІ.

“Лікарі рекомендували їй пройти тест на грип, який вони з собою не привезли. І вони знали, що в аптеках міста тестів на грип немає!” – розповіла сестра загиблої.

Альона вважає, що медики зобов’язані були призначити противірусний засіб широкого спектру дії.

“Але замість цього призначили антибіотик, що допомагає від грипу “А”, який у 2020 році практично не зустрічається. Також сестрі рекомендували звернутися до терапевта”, – зазначила жінка.

Ганна справді наступного дня звернулася до терапевта в ту ж приватну клініку. Лікар виміряв температуру. Вона була 39,9 градусів. Але, за словами Альони, її сестру не госпіталізували, а призначили і прокапали крапельницею інший антибіотик. Потім відпустили додому і попросили з’явитися 14 лютого.

“Коли сестра прийшла 14-го, їй зробили комп’ютерну томографію. Діагноз – двостороння пневмонія. При цьому медики не повідомили, що від легень пацієнтки практично нічого не залишилося, продовжуючи спокійно її “лікувати”, – зазначила Альона.

Родичі вважають, що Ганну “помістили вмирати в іншу лікарню, щоб не фіксувати факт смерті”.

Ці підозри почали виникати після того, як лікарі приватної клініки через кілька днів після смерті відмовилися видати документи щодо перебування пацієнтки в клініці. Родичі вважають, що причиною смерті Ганни стала лікарська недбалість.

Сьогодні рідні загиблої збирають документи, щоб домогтися покарання винних.